گزارش تصویری
 • چاپ مقاله « ایران ، چالشی برای نفوذ آمریکا درخاورمیانه»
  روزنامه " تیناکاران " Thinakaran مورخ بیست و چهارم دیماه اقدام به چاپ مقاله ای تحت عنوان ایران ، چالشی برای نفوذ آمریکا در خاورمیانه نموده است

 • مقاله "خودکشی که آمریکا مرتکب شد "
  وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ بیست و یکم دیماه و به مناسبت اولین سیلی جمهوری اسلامی به آمریکا به دنبال ترورشهید قاسم سلیمانی ، اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان خودکشی که ایالات متحده مرتکب شد نموده است .

 • ترجمه وچاپ کتاب « رفیق خوشبخت ما » به زبان تامیل
  به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در سریلانکا و به مناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی کتاب « رفیق خوشبخت ما » به زبان تامیل ترجمه وچاپ کتاب گردید .

 • زندگینانه آیت الله مصباح یزدی
  سایت « صلح » مورخ پانزدهم دیماه و درپی ارتحال آیت الله مصباح یزدی ، اقدام به نشر زندگینامه ایشان به زبان « تامیل » نموده است .

 • چاپ مقاله " شهید قاسم سلیمانی ، هویت بی نظیرایرانی "
  روزنامه " تیناکاران " Thinakaranمورخ پانزدهم دیماه و به مناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی اقدام به چاپ مقاله ای تحت عنوان شهید قاسم سلیمانی ، هویت بی نظیر ایرانی نموده است

 • مقاله « دستاورد شگفت انگیز ایران در ساخت واکسن کرونا »
  وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ دهم دیماه ودرپی اعلام خبر دستاوردهای جدید جمهوری اسلامی ایران درزمینه مقابله با ویروس کرونا اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان دستاورد شگفت انگیز ایران در ساخت واکسن کرونا نموده است .

 • مقاله " جشن کریسمس در ایران "
  وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ چهارم دیماه به مناسب کریسمس اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان جشن کریسمس در ایران نموده است .

 • مقاله " یلدا ، جشن طولانی شب "
  وبلاگ تامیل زبان " تودو " Thoothu مورخ سی ام آذر ماه و هم زمان با شب یلدا اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان " یلدا ، جشن طولانی شب " نموده است

 • مقاله "یلدا ، جنبه دیگری از فرهنگ فارسی "
  وبلاگ سینهالی زبان " سنادیشا " sandesaya مقارن با شب یلدا اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان یلدا ، جنبه دیگری از فرهنگ فارسی نموده است .

 • مقاله "برنامه موشکی ایران قابل مذاکره نیست "
  وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ بیست و هشتم آذر ماه اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان برنامه موشکی ایران قابل مذاکره نیست نموده است .

صفحه اصلی > نمایش اخبار سایت 


  چاپ        ارسال به دوست

چاپ مقاله

" تروری که توجه جهان را جلب نمود "

 

روزنامه " تینا کاران " thinakaran  مورخ شانزدهم دی ماه اقدام به چاپ مقاله " تروری که توجه جهان را جلب نمود " کرده است .

در این مقاله آمده ؛ درحمله هوایی روز جمعه مورخ سوم ژانویه آمریکا د رمنطقه فرودگاه بغداد در عراق ، ژنرال قاسم سلیمانی یکی از فرماندهان عالی رتبه نظامی ایران ترور شد . این عمل از سوی بسیاری از رهبران و سیاسیون جهان محکوم گشته و ایران سه روز عزای عمومی اعلام کرد . اکنون تظاهرات و احساسات ضد آمریکایی د رعراق و بسیاری از مناطق جهان بالاگرفته است .

ژنرال قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ایران بود . نیرویی که وظیفه آزادی بیت القدس را به عهده دارد اما ژنرال سلیمانی و نیرو هایش ماورای این وظیفه ،  در ریشه کن نمودن خطر داعش از عراق و سوریه و بلکه خاورمیانه نقش مهم و اساسی ایفا نمودند و جهان را از خطرآن محفوظ کردند او به واسطه این نکته مهم ، شهرت جهان یافت . از طرفی دیگر او موفق به توسعه نفوذ ایران در خاورمیانه نیز شد .

آمریکا ، اسرائیل و همچنین عربستان سعودی بارها برای ترورنمودن وی اقدام نمودند ، زیرا ژنرال سلیمانی موفق شده بود تا جلوی توطئه های این سه کشوررا مبنی بر ساقط نمودن حکومت سوریه راخنثی نماید . نهایتا این توطئه در روز سوم ژانویه 2020 عملی و قاسم سلیمانی را به یک اسطوره ملی  درایران و قهرمان مبارزه با داعش در جهان تبدیل نمود .


 


١٢:٣٥ - دوشنبه ١٦ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٧٤٢٢٠٨    /    تعداد نمایش : ٤١٦خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 156519 | بازدید امروز : 32 | کل بازدید : 608404 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 2.8092