گزارش تصویری
 • چاپ مقاله « ایران ، چالشی برای نفوذ آمریکا درخاورمیانه»
  روزنامه " تیناکاران " Thinakaran مورخ بیست و چهارم دیماه اقدام به چاپ مقاله ای تحت عنوان ایران ، چالشی برای نفوذ آمریکا در خاورمیانه نموده است

 • مقاله "خودکشی که آمریکا مرتکب شد "
  وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ بیست و یکم دیماه و به مناسبت اولین سیلی جمهوری اسلامی به آمریکا به دنبال ترورشهید قاسم سلیمانی ، اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان خودکشی که ایالات متحده مرتکب شد نموده است .

 • ترجمه وچاپ کتاب « رفیق خوشبخت ما » به زبان تامیل
  به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در سریلانکا و به مناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی کتاب « رفیق خوشبخت ما » به زبان تامیل ترجمه وچاپ کتاب گردید .

 • زندگینانه آیت الله مصباح یزدی
  سایت « صلح » مورخ پانزدهم دیماه و درپی ارتحال آیت الله مصباح یزدی ، اقدام به نشر زندگینامه ایشان به زبان « تامیل » نموده است .

 • چاپ مقاله " شهید قاسم سلیمانی ، هویت بی نظیرایرانی "
  روزنامه " تیناکاران " Thinakaranمورخ پانزدهم دیماه و به مناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی اقدام به چاپ مقاله ای تحت عنوان شهید قاسم سلیمانی ، هویت بی نظیر ایرانی نموده است

 • مقاله « دستاورد شگفت انگیز ایران در ساخت واکسن کرونا »
  وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ دهم دیماه ودرپی اعلام خبر دستاوردهای جدید جمهوری اسلامی ایران درزمینه مقابله با ویروس کرونا اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان دستاورد شگفت انگیز ایران در ساخت واکسن کرونا نموده است .

 • مقاله " جشن کریسمس در ایران "
  وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ چهارم دیماه به مناسب کریسمس اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان جشن کریسمس در ایران نموده است .

 • مقاله " یلدا ، جشن طولانی شب "
  وبلاگ تامیل زبان " تودو " Thoothu مورخ سی ام آذر ماه و هم زمان با شب یلدا اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان " یلدا ، جشن طولانی شب " نموده است

 • مقاله "یلدا ، جنبه دیگری از فرهنگ فارسی "
  وبلاگ سینهالی زبان " سنادیشا " sandesaya مقارن با شب یلدا اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان یلدا ، جنبه دیگری از فرهنگ فارسی نموده است .

 • مقاله "برنامه موشکی ایران قابل مذاکره نیست "
  وبلاگ " تودو " Thoothu مورخ بیست و هشتم آذر ماه اقدام به نشر مقاله ای تحت عنوان برنامه موشکی ایران قابل مذاکره نیست نموده است .

صفحه اصلی > نمایش اخبار سایت 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مسابقه

مسابقه قرآن کریم

 

مسابقه قرآن کریم دررشته تلاوت با حضور هشتاد نفر ازقاریان جوان سریلانکایی دردو گروه پسران و دختران ، در محل رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران طی روز های بیست و سوم و بیست چهارم  آذر ماه برگزارشد . سیزده داور سریلانکایی این مسابقه را داوری کردند . به دوازده تن از نفرات برتر این مسابقه  علاوه برگواهینامه جوایزی نیز اهدا شده است .

درمراسم اهدای جوایز آقای زائری سفیرکشورمان و حجت الاسلام و المسلمین علی علیزاده مدیر کل حوزه ریاست جامعه المصطفی (ص) ، به همراه علاقمندان به امور قرآنی نیز شرکت داشتند .

در این برنامه ، چهار نفر از قاریان برتربه تلاوت پرداخته و درانتها جناب آقای علیزاده مطالبی را در خصوص اهمیت فهم قرآن کریم و سپس عمل به این کتاب نورانی بیان نمود . ایشان تاکید کرد  ، پیروی از دستورات و پیام های نورانی قرآن کریم عامل تعیین کننده ای برای رهایی بشر امروزی از گرفتاری هایی که با آن دست به گریبان است و این رهایی و رسیدن به سعادت و حاکم شدن صالحین برامورات این جهان از وعده های قطعی خداوند کریم است . ایشان رسیدن به وحدت اسلامی و یکپارچگی در میان امت اسلامی را نیز یکی از دستاورد های مهم مسلمانان ، به شرط عمل نمودن و پیروی ازاین کتاب نورانی بیان نمود .

در پایان گواهینامه و جوایز برندگان اهدا و در خاتمه برنامه از حضار پذیرایی به عمل آمد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


١٨:٥٧ - يکشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ٧٤٠٨٩٦    /    تعداد نمایش : ١٥١خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 156590 | بازدید امروز : 235 | کل بازدید : 608607 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 2.3141